MÖBLER / Bord / Klaffbord 15915144

nr 1591 5144

Klaffbord

bemålad, furu. Bredd: 45 + två klaffar om 21,5 cm, längd: 90 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 22 januari 2024
kl 19:22:38